Povolání vaší postavy (class)

 Povolání si vybíráte hned při tvorbě postavy a není ho možné změnit. Na výběr máte ze dvou ras, a potom pro každou 3 různá povolání. Jakkoliv se to může zdát málo, je to dost na to, abyste měli potíže si vybrat "pro vás to nejlepší".

A které z nich je vlastně to nejlepší? Ani jedno. To, které vás bude nejvíce bavit. Postavy jsou dost různé a vcelku vyvážené, takže je jen na vás, co zvolíte. Guardian a Oracle jsou předvším do party, s těmi si sólo moc neškrtnete, zato jsou velice potřební a vyhledávaní. Hunter a Pagan jsou útočníci na dálku, a tak ocení partu s Guardem, ale poradí si i sólo. Assassin a Warrior jsou útočníci nablízko, ti si obvykle vystačí sami a také se také málokdy do nějaké party dostanou, kombinaci s Oraclem ale rozhodně ocení.
Pokud chcete být užiteční, níže je vidět, kterých postav se nedostává a kterých je naopak zbytečně mnoho (z toho vyplývá, že o ně není moc zájem ani na expení)

Nordein Vail
Žádné nové příspěvky Warrior Žádné nové příspěvky Assassin
Žádné nové příspěvky Guardian Žádné nové příspěvkyPagan
Žádné nové příspěvky Hunter Žádné nové příspěvky Oracle

 

Více informací a odpovědi na vaše dotazy najdete rovněž v příslušných částech fóra.

 

 

Skilly

Každé povolání má určitý počet skillů, do kterých může během lvlů přidávt svoje body. Zpočátku jsou levné, později ale začnou body docházet, není možné mít všechny skilly najednou, takže je potřeba si vybírat. Behem přibývajících lvlů se objevují nové skilly, nebo je možné si stávající vylepšit. Skilly se dělí do 4 záložek.

Passive - pasivní skilly, "fungují samy". Některé jsou společné pro všechna povolání - Backpack upgrade zvyšuje počet záložek v inventáři (Batohy:), Intepretation je pro porozumění druhé straně, nicméně až do lv3 jim stejně moc rozumět není a ten je až na lvlu 51 :) Relax body zvyšuje rychlost obnovy HP, SP a MP v klidu - užitečná vlastnost :)

Basic - Základní skilly, pro každé povolání jiné, obvykle např. mírně vylepšený základní útok.

Combat - Skilly bojové, nebo v boji použitelné, např.Oracle tam má i léčení

Special - Speciální skilly nedostupné na EM, obvykle drahé na body, ale účinné, bývají tam i aury pro všechny členy party.

Obvykle bývají skilly rozděleny i například podle skupin zbraní, které můžete používat, takže je výhodné se na nějaké specializovat a do jiných neinvestovat, protože jinak vám nevyzbyde dost pointů. Konkrétní popis skillů najdete u každé postavy zvlášť.

Společné skilly:

Town Portal

- během 8-10 sekund vás přemístí do nejbližšího města (totožné s příkazem /town nebo /return)

 

Skill LVL

LVL Postavy

 Efekt

potřebné SP

1

1

10s

0

2

20

9s

0

3

40

8s

0