Co je to gilda?

Gilda je určité společenství hráčů, kteří mají stejný jazyk, zájmy, pravidla a cíl. Ve hře si pomáhají, vytvářejí mezi sebou přátelství a určitou loajalitu. Člověk pak nejedná už jen sám za sebe, ale také za svou gildu a snaží se jí určitým způsobem reprezentovat.

Gilda Czech Zealots byla vytvořena pro slušné a čestné, česky či slovensky rozumící hráče, kteří jsou ochotni spolu bojovat bok po boku. CZ gilda je ztělesňujícím důkazem toho, že hráči nemusí mít tu prvotřídní výbavu, či investovat reálné peníze do hry, aby mohli být nejlepší. Její síla je hlavně ve snaze, loajalitě, dobré komunikaci a přátelství. Proč se hrou protloukat sami, nebo v jiné gildě, když se můžeme semknout v jeden celek a vytvořit tak jedno velké společenství, jednu velkou rodinu, kde budeme nejlepší? Naším cílem je sjednotit české a slovenské hráče v jediné komunitě. Jedině tak budeme mít tu největší sílu a můžeme společně dokázat nemožné. Proč si vzájemně konkurovat a soupeřit mezi sebou, když máme možnost hrát společně za jeden cíl?

Výhody působení v gildě Czech Zealots

1) Komunikace v češtině (slovenštině)
- jelikož shaiyu hrají většinou hráči s jinou národností, tak čeští/slovenští hráči obvykle ocení především komunikaci ve svém rodném jazyce.
Pro tuto záležitost máme tzv. Guild chat, kde členové gildy mohou např. rozebírat aktuální situaci v PvP, domlouvat případnou pomoc, nebo si jen tak povídat.

2)  Webo vky  + Diskuzní fórum
Vytváříme prostor pro každého, kdo potřebuje poradit či sdílet zkušenosti se Shaiyou. Můžete zde získat tipy na vhodnou výbavu či build, získat kontakty na odborníky, setkat se
s dalšími, kteří mají podobné dotazy a zjistit, jak tuto problematiku řeší. Je na vás, jak tento prostor využijete - téma diskuzí se vždy odvíjí od vašich potřeb a přání.

3) Soutěže o ceny
- motivace hráčů je také velmi důležitá, proto jako gilda pořádáme různé soutěže, které hráčům pomáhají se nejen více angažovat, ale také získávat různé ceny a výhody které nikde jinde nezískají. Některé soutěže probíhají ve hře a jiné zase na webových stránkách gildy, v diskuzním fóru či na Facebooku. Mimo jiné např.:
- Lapisy do kompletní výbavy
- pláště lvl 31-54 v hodnotách 30M až 4bil
- 1-6slotové helmy od lvl 1 do lvl 70 v hodnotách 1-12bil
- podpora při plnění Epic Questů (zejména 60/70)
- náhodné soutěže ingame i ve hře, každý týden alespoň za 1bil

4) Guild House
- GH je místo pouze pro členy různých gild. Je to místo, kde najdete spoustu zajímavých věcí. Např. si tam můžete koupit potky, které jinde nenajdete, nebo linkovat s až 3x vyšší pravděpodobností na úspěšný link. Gilda se tam schází před různými akcemi a pořádá zde soutěže. V GH mimo jiné také najdete GWH (Guild Warehouse), což je společná gildovní truhla, kde se shromažďují dropy z gildovních bodovaných akcí, zásoba odměn za soutěže, lapisy a výbava na rozdání, případně na odkoupení (zejména linklé a enchantlé věci).

5) RL srazy
- hráči se mají pravidelně možnost setkat v reálném životě, každých 6 týdnů. Míváme srazy
v Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, plánuje se i Brno, Bratislava či Liberec.

Update: 27/09/2013