PvP rank

V PvP je také možné zvýšit si PvP rank. Jeho symbol je nad vaší hlavou, vedle jména.
Kdykoliv zabijete vy nebo vaše parta (raid) nepřátelského hráče (lighta), který je max o 10 lvlů níže nebo výše jak vy, připočte se vám 1 kill. Za každý pvp rank získáte odměnu NA SEVERU IRIS (NPC Vet Manager) v podobě bonusových statů. Vybírat je lze na lvlu 16 a více, kdykoliv chcete, pokud jste tak ještě od svého posledního ranku neučinili. Vybrat si zde lze i drobnou (tísíce) odměnu v goldech za deaths - HM či UM.
Kolem 400-1600 killů pro NM nebo 1400-12500 pro HM se můžete rovněž dostat do oficiálního rankingu (uvidíte i v seznamu členů na webu). Pokud se tam chcete dostat svým levelem a mít slušnou postavu, měli byste včas pomyslet i na slušný PvP rank, aby byla dost silná - je mnohem jednodušší lvlit postavu dobře narankovanou, dostatkem bodů lze vyvážit nevýhody NM/HM módů.

Je lepší strávit půl roku v PvP a pak týden expením, než týden v PvP a pak půl roku expením. Strávený čas je stejný, level potom také, navíc máte ale zkušenosti z PvP a silnou postavu do 40-70 (bonus staty, zkušenosti a známosti z PvP - díky nim se opravdu dá expit i 10x rychleji)

Z duelů s příslušníky vlastní strany se počítají Victory (Defeat) - stat pointy ani ranky za to nejsou, je to jen procvičení do opravdového boje, nebo test vlastních schopností.